O zdrowiu

Tematyczny serwis internetowy!

Facebook
RSS

Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe bolączki Polek

Comments Off on Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe bolączki Polek
May - 24 - 2018
admin
Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe bolączki Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla wiele opcji, które w szybki sposób usuną Twoje problemy oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany również dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, względem klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie komfortu życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Wroclaw ginekolog

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans może usunąć Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

Jak wkopać obrzeże

Jaki nawóz do trawy na wiosnę? Dzisiejsze czasy należą do niebywale ...

Merytoryczne oraz te

Wsparcie w załatwieniu wizy do Arabii Saudyjskiej oferuje Serwis Konsularny. ...

Dla tak naprawdę ko

Jeśli jesteś młodą osobą, nie masz najmniejszego pojęcia co robić ...

UCZESTNIK ZDARZEŃ

UPROSZCZENIE WIZJI ŚWIATA Dokładny opis wszystkich świadczeń z jakich można skorzystać ...