O zdrowiu

Tematyczny serwis internetowy!

Facebook
RSS

Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe bolączki Polek

Comments Off on Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe bolączki Polek
May - 24 - 2018
admin
Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe bolączki Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla wiele opcji, które w szybki sposób usuną Twoje problemy oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany również dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, względem klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie komfortu życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Wroclaw ginekolog

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans może usunąć Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

Umzugsfirma

Bezpieczny transport wyposażenia - przeprowadzki okiem ekspertów Prowadzenie poprawnego przedsięwzięcia na ...

Jak LECZĄ się Pola

Promocja odgrywa niezwykle istotną rolę w reklamie. wykonawcy starają się ...

Pisanie książki w

Kiedy mamy jakiś pomysł na biznes oraz pragniemy się zareklamować, ...

Zimowy masochizm bie

Czasem warto coś treningowo zmienićKażdy z nas szanuje sobie bezpieczeństwo. ...